اعتراض سیتی!!!

سعی داریم با کسب علم و دانش در جهت اعتراض به نظام ظلم و ظالم قدمی در جهت امام زمانمون برداریم

اعتراض سیتی!!!

سعی داریم با کسب علم و دانش در جهت اعتراض به نظام ظلم و ظالم قدمی در جهت امام زمانمون برداریم

اعتراض سیتی!!!

علی بن ابی‌طالب(ع): کسی که در برابر منکر با دل و دست و زبان خویش اعتراض نکند، او مرده‌ای است در میان زندگان.

سعی داریم با کسب علم و دانش در جهت اعتراض به نظام ظلم و ظالم قدمی در جهت امام زمانمون برداریم

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
پیوندها

اندر حکایات شیکموهای عالم

سه شنبه, ۵ شهریور ۱۳۹۲، ۱۲:۴۰ ق.ظ

امروزه در جوامع بشری و اسلامی که بیشتر مورد بحث ما هست جوانان ما به سمت و سوی هیجانات و تفریحاتی تمایل دارند که قضایایش اندکی بودار هست!اما چرا بودار هست!؟

 

جایتان خالی ما جوانان امروزی کلی از فیلمها و بازیهای کامپیوتری و موزیکهای پر هیجان امروزی لذت میبریم و از مدها و پیراهن آلات جذاب روز خوشمان میاید و برای امتحان هم که شده دوست داریم مدهای روز را به تن بزنیم و لذتی آنی به دل جوان و پر شور خویش تقدیم کنیم. و اما بویش کجاست!؟

بویش در آن جاییست که ما جوانان جوامع اسلامی سرمایه های جامعه ی خویش هستیم و باید وقت و عمرمان را صرف پیشرفت علمی و فرهنگی و معنوی خود و جوامع خویش کنیم و دنیای اسلام را که قرنهای استعمار و جنگ را کم کم پشت سر گذاشته هست و به پا خواسته است برای اسلام واقعی آبادترش کنیم .و آنها با این همه سرمایه گذاری در بخش فیلمها و موزیکها و...میخواهند ما را سرگرم کنند و تمدن را در خانه خویش نگه دارند و به قول معروف عاشق چشم و ابوری ما نیستند!

اما بیخیال این فلسفه به مزاق ما جوانان خوش نمی آید و به قول خودمان جوانی رو عشق هست!و اما شواهد جدیدتر که به بودار بودن قضیه شهادت میدهند نیز وجود دارند!

کمی باید اندیشه از خویش در کرد که چگونه است که دنیای غرب شیعه شناس و اسلام شناس و خاور شناس و ....پرورش میدهد و از خود ما بر نیازهای جوانان جوامع مان بیشتر احاطه و تسلط دارند!یا ایهالاهل العشق والحال به قول ما قم ساکنان چطو شد که اینطو شد!؟

از انتقاد به مسولین جوامع خویش میگذریم البته با تشکر فراوان از زحمات ایشان که میدانیم و حق میدهیم به محدویتها و تواناییها و کارها و کم کاریهای ایشان شاید که متنبه شوند و کاری کنند. و بیشترباید بر خودمان تکیه کرده و ذهن خود را با هر هیجان و هر تفرقه و هر کسی درگیر نکنیم و به قول مادر بزرگها گول گرگه رو نخوریم!

اندکی تحلیل آن شکموهای عالم که برای داشتن پول و ثروت خویش دست به هر کاری میزنند تا زندگی کنند:

شاید بدانید که هر ساله سیاستمداران و سرمایه گذ اران بزرگ جهان که در تحولات جهان دستی دارند به مدت یک هفته به بهانه های تفریحی و...جلساتی تحت عنوان بیلدربرگ برگزار میکنند و در آن تمام اتفاقات یک سال آینده جهان  را با تمام ریز برنامه هایش که باید ریخته شود تا منافع اعضای خویش(همان شکوموهای معروف را میگویم!) تامین کنند بررسی و برنامه ریزی میکنند!شاید شب قدر آنها این هفته باشد !شاید!

و میدانید که ماسونها که اسم خویش به معماران آزاد آراسته اند و تفکرات سلطه طلبانه خود را دنبال میکنند در کل جهان به صورت مخفیانه تشکیلات دارند و در متن زندگی مردم با طرح سمبلیسم روزگار میگذرانند .از حرم قدرتشان خیلی برداشتها میتوان کرد که اندکی ذهن کنجکاو و یک عدد گوگول (همان گوگل خود را میگویم!)دانا میخواهد.آنها ما مردم عادی را در پایینترین سطح نظام آرمانی خویش در حرم قدرتشان با نماد گوسفند قرار داده اند و این ظلم بزرگیست. من یکی که گوسفند بودن را دوست نمیدارم!شما چطور!؟و حاکم بدیها لوسیفر و شاید هم ملکه انگلیس تحت سیطره تک چشم جهان بین با کمک خاندانهای ثروتمند جهان به جهان حکومت میکنند .و جوانان ما با افتخار این علایم را بر روی تیشرتهای خویش هک میکنند و شاید میگویند ما گوسفندیم!و شیطان پرستی در جوامع اسلامی دیده میشود و موزیکهای شیطان در جوامع اسلامی طرفداران فراوان دارد و مییگویند ما مسلمانیم!

در این موراد بحث بسیار طولانیست و نمیخواهم سر شما رو به درد آورده و خاطر شما را مکدر نمیایم ولی خوب است در این موراد در گوگول دانا سرچ کرده و چشممان را به توطعه های شیکموهای عالم باز کنیم و بر علیه آنها مبارزه کنیم.میدانید که ما بچه شیعه ها باید در راستای خدمت به امام زمانمان تلاش کنیم و طبق روایات ما دجال آخرالزمان یکی از موجبات فتنه در مقابل مهدی موعود (عج) خواهد بود و با توجه به همان روایات که دجال را توصیف کرده اند میتوان به راحتی نتیجه گرفت که دجال همان تفکر فرماسونیست که زالو وار با تبلیغات سمبلیسم و با آراستن افکار خویش به عنوان اندیشه های نوین زندگی در تار و پود جوامع اسلامی و جهان رخنه کرده و به فکر پر کردن شکم اربابان شیکموی خویش میباشند.

بیاید با بوی اتحادی که در دنیای رنج کشیده روزگارمان به مشاممان میرسد عزم خویش جزم کرده و نگذاریم ژتون عالم به دست آن شیکموها بیفتد و کاری کنیم که آنها گشنه بمانند و اندکی بهشان خندیده و جیگری از حال تازه کنیم.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

ستاد ضایع سازی شیکموهای عالم.

نظرات  (۲)

 • منم یک هزاره
 • حرف حساب بود خخ
  پاسخ:
  ممنون
  درسته
  حرف حساب بود

  درسته

  پاسخ:
  درسته
  ممنون بابت نظرتون

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی