اعتراض سیتی!!!

سعی داریم با کسب علم و دانش در جهت اعتراض به نظام ظلم و ظالم قدمی در جهت امام زمانمون برداریم

اعتراض سیتی!!!

سعی داریم با کسب علم و دانش در جهت اعتراض به نظام ظلم و ظالم قدمی در جهت امام زمانمون برداریم

اعتراض سیتی!!!

علی بن ابی‌طالب(ع): کسی که در برابر منکر با دل و دست و زبان خویش اعتراض نکند، او مرده‌ای است در میان زندگان.

سعی داریم با کسب علم و دانش در جهت اعتراض به نظام ظلم و ظالم قدمی در جهت امام زمانمون برداریم

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
پیوندها

۳ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

۱۸
مهر

بسم الله الرحمن الرحیم 
صلی الله علی سیدنا و مولانا حجه ابن الحسن المهدی عجل الله تعلی فرج
من نمیفهمم اهل سنت بر چه اساسی ولایت رو قبول نکردن !؟
در صورتی که بزرگان خودشان از جمله ابن حجر اسقلانی گفتن اگر 8 نفر از صحابه حدیثی رو نقل کنن متواتره و کسی که به حدیث ایمان نداشته باشه کافر هست و جناب اندلسی این تعداد رو 4 نفر معرفی کردن !!!
و این در حالیست که واقعه غدیر رو علارغم اینکه خلیفه دوم نشر حدیث رو ممنوع کرد و احادیث خودش رو سوزاند 132 نفر نقل کردن و این یعنی فوق تواتر !!!
حادثه ای که یکی از بزرگترین اجتماعات مسلمانان بوده و حدود 120 تا 180 هزار نفر درش شرکت داشتن و طبق روایات در مدینه پیر مردها و بچه ها باقی مانده بودن و حتی مسلمین از یمن و دیگر شهرها هم فراخوانده شدن تا در حجه الوداع شرکت کنند و پیامبر در او روز بسیار گرم به مدت یک سعت خطبه خواندند و فضیلتهای امام علی علیه السلام رو بیان کردند و سپس ایشان را به عنوان مولای مسلمانان معرفی کردن و عمامه خودشان را بر سرش نهادند و حتی در خطبه اسامی 12 امام را ذکر کردند و مشخصاتشان را گفتند .
سپس یک بیعت عمومی گرفتند و از مردم خواستند تا همراه حضرت کلمات بیعت با امام علی علیه السلام رو تکرار کنند و سپس خلیفه اول و دوم را از میان جمعیت فراخواندند و بهشون دستور بیعت دادند و آن دو بیعت کردند و حسان ابن ثابت شعری در این مورد سرود و تقدیم حضار کرد و سپس پیامبر از حجاج خواستند تا با اام علی علیه السلام بیعت کنند و صف بزرگی شکل گرفت و به مدت سه روز حجاج با امام علی علیه السلام بیعت کردند و حتی پیامبر به زنها دستور داد بیعت کنند چیزی که هیچ جا سابقه نداشته !!!و این بیعت به این صورت بود که تشت آبی در زیر دیواره ی خیمه امام علی علیه السلام قرار دادند و امام علی علیه السلام داخل خیمه دستش را در اب فرو میکرد و زنان در بیرون خیمه دستشان را در اب فرو کردند و بیعت کردند .
پیامبر خدا تمام حجتها رو بر مردم تمام کردند و حادثه ای رو رقم زدند که هیچ عذر و بهانه ای باقی نمونه ولی مردم چه کردند !!!؟
خدایا هزاران مرتبه شکرت که دین حقت تشیع اثنا عشری را به من و دوستان نعمت دادی 
پیشاپیش عید بزرگ جهان انسانیت عید ولایت و شروع فصل حق و حقیقت رو خدمت مولا صاحبالزمان عجل الله تعلی فرج و شیعیان آن حضرت و دیگر انسانهای آزاده و خواهان حق و حقیقت تبریک و تهنیت عرض میکنم

۰۴
مهر

برگزاری دوره پیشرفته برنامه نویسی وب به زبان php

 

لینک بحث مورد نظر در فروم اعتراض سیتی :

http://kabootar.net/forum/showthread.php?tid=341

۰۱
مهر

سلام دوستان 

سوال !

پیوستن به گله گرگها برای بقا مناسب هست یا نه ؟

از نظر این حقیر گله ی گرگها قانون گرگی دارد و بلاخره باید ضعیفها توسط قویها کشته و نابود شوند !آن گرگی که امروز قدرتمند هست و به گرگ ضعیف حمکله میکند میداند که روزی او هم ضعیف خواهد شد و همین دوستانش او را تکه پاره میکنند !این روش زندگی گرگها هست و شاید هم روش بسیار مناسبی باشد و شاید این روش زندگی باعث شده هست که گرگها با قدرت گرگیشان در صحنه جهان باقی بمانند و جایگاهشان را از دست ندهند !

اما گروههای دیگری هم در جهان زندگی میکنند و موفق هم بوده اند مانند گله شیرها یا گله فیلها و یا گله گوزنها و... که برخلاف گرگها هم قطار پیر و ضعیف خود را محافظت میکنند .در گله ی این موجودات یک موجود  به طور طبیعی نقشش را در طبیعت ایفا می کند و به طور طبیعی ضعیف میشود و به خاک میپیوندد و کاملا اجتماعی در کنار همقطارانش روزگار میگذراند .

اینکه کدام موفقتر هستند را باید به کارشناسان واگذار کرد ولی آنچه که من میتوانم بگویم این هست که تقریبا تمامی آنها در روش زندگیشان موفق بوده اند و خداوند قادر و توانا در غریزه آنها برنامه ای مناسب و حکیمانه  ریخته هست ولی ما انسانها صاحب اختیار و عقل هستیم و میتوانیم اجتماعی زندگی کردن را مانند گرگ داشته باشیم یا دیگر گروههای اجتماع زیست طبیعت !انتخاب با خودمان هست و انتظار میرود با عقلی که خداوند در وجودمان قرار داده هست در زندگی اجتماعی از دیگر موجودات بسیار بسیار موفقتر باشیم !
اما واقعیت چیست !؟آیا انسانها به سوی موفقیت پیش میروند یا نابودی !؟

از نظر این حقیر اگر بدون در نظر گرفتن ظهور منجی ما حضرت حجه ابن الحسن المهدی عجل االه تعلی فرج تفکر کنیم و آینده را پیشبینی کنیم قطعا رو به نابودی پیش خواهیم رفت !به این دلیل که ما انسانها سیاستهایمان را گرگوار چیده ایم !هر کجا سخن از سیاست میشود در دلم غمی عمیق مینشیند و به این فکر میکنم که باز هم سیاستهای گرگی !!!هر شخصی و هر گروهی و ملتی در سیاستهایش به فکر منافع خودش هست و در راستای آن تلاش میکند و حتی از ظلم به دیگر ملتهای ضعیف هم ابایی ندارد !!!در حالی که همان مسول ملت در زندگی شهری اش یک دزد ساده را به سختی مجازات میکند !!!

بگذریم !سیاستهایمان گرگی شده هست و در این گروه گرگهای روزگار اکثر کشورها گرگ زندگی میکنند در کنار گرگهای بزرگ و مطیع گرگهای بزرگ هستند !نمونه بارزش کشورهای عرب که شاید بتوان گفت کفتارند در گروه گرگها !!!و سرکرده گرگها آمریکا آنها را به هر سازی میرقصاند !روزی تجهیزشان میکند تا داعشی بسازند در راستای رسیدن به اعتقادات اسلامی آمریکاییشان و روز دیگر گرگ پذیرفته شده در گروه گرگها ضعیف میشود و همه گرگها برای کشتنش دست به کار میشوند !همانند داعش امروز و صدام دیروز و ....
البته آمریکا فقط یک نمونه بود و امروزه گرگهای بزرگ در عالم فراوانند !
ساستمدار نیستم و از سیاست هم بدم میاید ولی میدانم که گاهی گوسفند ازاده بودن بسیار برتر از گرگ مطیع بودن هست 

نمیدانم چرا از این سرنوشت گرگها درس نمیگیریم و هنوز که هنوز هست سیاستمدارانمان میخواهند کشورشان گرگی باشد در گله ی گرگهای جهان !و به همین دلیل هست که از سیاست بدم میاید و هرگز سیاست را در تفکراتم خوش چهره ترسیم نمیکنم !

من به گرگ بودن اعتراض دارم ....